ارسال سفارش‌ها در تهران، به سه روش انجام می‌شود:

1. ارسال اقتصادی  

در این روش، سفارش‌های فروشگاه تجمیع شده و پس از رسیدن به حد نصاب، به شرکت‌های توزیع عمده‌ی کالا تحویل داده می‌شود. هزینه‌ی ارسال در این روش ۱۲ هزار تومان و مدت زمان لازم برای ارسال سفارش حداکثر بین ۷ تا ۱۰ روز کاری است. با توجه به این‌که ارسال سفارش توسط شرکت‌های حمل و نقل انجام می‌شود، امکان هماهنگی روز و ساعت در این نوع از ارسال وجود ندارد.

2. ارسال سریع

در این روش، سفارش‌ شما با پیک اختصاصی ارسال می‌شود. هزینه‌ی ارسال در این روش ۳۰ هزار تومان و مدت زمان لازم برای ارسال سفارش، حداکثر ۲ روز کاری است. با توجه به این‌که ارسال با پیک اختصاصی انجام می‌شود، قبل از ارسال سفارش، از طرف فروشگاه دینوک هماهنگی لازم با شما انجام خواهد شد.

3. تحویل حضوری

در این روش پس از ثبت و پرداخت سفارش، می‌توانید دو روز کاری پس از ثبت سفارش، با هماهنگی قبلی با پشتیبانی دینوک، به صورت حضوری سفارش خود را دریافت کنید. محل انبار فروشگاه دینوک برای دریافت سفارش،  خیابان شریعتی، حوالی سه‌راه طالقانی است. توجه داشته باشید برای دریافت حضوری سفارش، ارائه‌ی شماره‌ی پیگیری سفارش الزامی است. هم‌چنین با توجه به این‌که سفارش‌ها از قبل آماده می‌شوند، امکان تغییر در سفارش هنگام تحویل به هیچ وجه وجود ندارد. برای هماهنگی جهت دریافت سفارش می‌توانید از چت آنلاین سایت، اکانت تلگرامی پشتیبانی دینوک و تلفن همراه فروشگاه (09363699113) استفاده نمایید.